26 Niedziela Zwykła 09.2016.

1. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Odmawiajmy przez ten miesiąc codziennie różaniec polecając Matce Bożej wszystkie nasze sprawy. Nabożeństwo różańcowe w kościele codziennie o godz. 1630. Dzieci zapraszam w poniedziałek, środę i piątek.
  2. W I sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. w intencji Kół Różańcowych zostanie odprawiona u Franciszkanów w Radziejowie podczas pielgrzymki o godz. 1100.
  3. Za tydzień w Niedziele poświęcenie różańców dzieciom komunijnym.
  4. Jest do odbioru nowy numer Idziemy. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Sypniewski, kawaler, zamieszkały Zagorzyce, Parafia Wniebowzięcia NMP Radziejów – Monika Kaźmierczak, panna, zamieszkała Borowo, Parafia tutejsza. Jarosław Centkowski, kawaler, zamieszkały Wołuszewo, Parafia Ciechocinek – Ewelina Adamska, panna, zamieszkała Dęby, Parafia tutejsza.
  6. Na cały nowy tydzień i rozpoczęcie miesiąca różańcowego życzę wszystkim Szczęść Boże.